Trenér – REDCORD ACTIVE/SPORT PROFESSIONALS

Redcord Suspension Exercise – works for every body!

  • Vynikající (námaha) zátěž pro každého bez rozdílu věku, ambicí či schopností
  • Úspora času – lepší výsledek v kratším čase!
  • Snadno dostupný doma či na cestách
  • Snadno nastavitelná Vaše úroveň obtížnosti

Redcord – cvičení v zavěšení (lanech) – jsou efektivní a užitečné pro každého, kdo by rád zlepšil svou každodenní funkčnost. Cviky jsou využívány terapeuty, běžnými klienty i sportovci v mnoha zemích světa pro rehabilitaci, funkční aktivity, prevenci úrazů a zvýšení výkonnosti. Trénink s váhou vlastního těla v popruzích je pilířem konceptu. Cviky zlepšují sílu, svalovou vytrvalost, rovnováhu, koordinaci a stabilizaci těla. Toto nazýváme funkčním tréninkem.

Pokud Redcord cvičení může aktivovat několik svalových skupin během jednoduchých cviků, tréninkový čas se zkracuje.
Například 10ti minutový trénink 3x v týdnu Vám pomůže dosáhnout dobrých výsledků.

V případě bolesti či řešení poúrazového stavu info
zde.

Naše znalosti vedou k Vaší bezpečnosti

Znalosti jsou jednou z hlavních charakteristik firmy Redcord AS. Více než 20 letý vývoj léčebné metody a tréninkových postupů. Organizování kurzů pro terapeuty a fitness instruktory. Všechny kurzy jsou založeny na vědeckých principech. Redcord cvičení je vyvinuto pro zlepšení funkce, prevenci úrazů a zlepšení vaší fyzické výkonnosti. Největší výhodou těchto cvičení je snadné nastavení vaší adekvátní úrovně zátěže.
Jinými slovy: cvičení „for every body”.

Připravte se na rozdíly!!!

Důležité je, že každé cvičení by mělo být tak obtížné, jak jen je možné, ale ne tolik, aby nebylo provedeno korektně či nedodržovalo doporučené postupy.