fbpx
Menu

Jednotlivec

Vybavení kategorie je určeno pro všechny, co milují pohyb. Jednotlivá vybavení jsou ideální volbou pro domácí cvičení či individuální trénink.

Redcord Home Gym

Ideální řešení pro domácí cvičení a individuální trénink

 

  1. Všechno co potřebujete pro cvičení celého  těla v pohodlí domova 
  2. Jednoduché nastavení se systémem Redcord Trainer s výsuvným mechanismem záseku ovládaným jednoduchým pohybem zápěstí 
  3. Provedení systému odolává každodenní  zátěži a opotřebení 

Tělocvična u vás doma Redcord Home Gym je řešení, které obsahuje vše potřebné pro kompletní trénink doma.

Redcord Trainer  –  partner pro cvičení na celý život

Se systémem Redcord Trainer můžete cvičit celé tělo pomocí  jednoho zařízení.  Jednoduchý mechanismus nastavení zaseknutím, umožňuje snadné nastavení výchozí pozice pro cvičení s pomocí váhy těla. Cvičení přizpůsobíte snadno vaší fyzické kondici, potřebám či ambicím díky nastavení výšky popruhů,délky páky, či vaší pozicí pod aparátem.  

Časová efektivita

Redcord závěsná cvičení aktivují více svalových skupin  najednou. To vede k vysoce výkonnému tréninku čase. Cvičení jsou účinná a užitečná pro každého, kdo by si rád zlepšil svou běžnou kondici. Tyto metody používají fyzioterapeuti, sportovní trenéři a sportovci celého světa jako rehabilitaci, funkční aktivitu, ve zkráceném prevenci úrazů a pro zlepšení výkonu. 

Redcord Portable Gym

Redcord Portable Gym Vám zajistí maximální trénink kdekoliv se nacházíte. Obsahuje závěsné popruhy a doplňky, které napomůžou k efektivnímu cvičení celého těla.

Redcord Mini je pravděpodobně nejvšestranější řešení pro cvičení v labilním prostředí. Lze ho využít téměř kdekoliv, doma, na fotbalovém hřišti nebo na cestách. Redcord Mini lze upevnit na strop, přehodit  přes větev nebo připevnit do dveří pomocí úchytů. Teď už nemáte žádný důvod, proč na cestách necvičit. Vezměte si tělocvičnu s sebou do malé červené tašky! 

Redcord Mini

Redcord Mini je pravděpodobně nejvšestranější řešení pro cvičení v labilním prostředí. Lze ho využít téměř kdekoliv, doma, na fotbalovém hřišti nebo na cestách. Redcord Mini lze upevnit na strop, přehodit  přes větev nebo připevnit do dveří pomocí úchytů. Teď už nemáte žádný důvod, proč na cestách necvičit. Vezměte si tělocvičnu s sebou do malé červené tašky