fbpx

Doplňky k vybavení Redcord

Redcord poskytuje řešení pro každého uživatele podle jeho potřeb. Dodáváme doplňky i jednotlivé samostatné aparáty pro Fyzioterapeuty, Trenéry i Sportovce – jednotlivce, které lze vzájemně kombinovat. Dodáváme, instalujeme, navrhujeme a doporučujeme řešení pro kompletní řešení pro pracoviště fyzioterapeutů nebo sportoviště, tělocvičny, posilovny, fitness.

Akrální popruhy - pár

Redcord Akrální popruhy (Straps) jsou multifunkční a úchyty s vysokým komfortem. Velikost popruhů poskytuje dobrý úchop pro ruce i nohy. Akrální popruhy jsou standardně dodávány i jako součást balení Redcord Trainer, Redcord Axis a Redcord Mini a jsou tak nejzákladnějšími doplňky v každé výbavě Redcord.

Akrální úchyty NOVÉ - pár

Redcord Akrální úchyty (Power Grips) mohou být použity jako alternativa k Redcord Akrálním popruhům při cvičení horní poloviny těla, například při klicích, zadních (tricepsových) klicích, přítazích a cvičení zápěstí. Zvyšují pohodlí a zlepšují úchop.

Terapeutický popruh

Redcord Terapeutický popruh (Narrow Sling) zjednodušuje nastavení správné zátěže při každém cvičení. Je přiměřeně úzký, aby pomohl jako optimální pomocná ruka i dostatečně široký aby cvičení v něm bylo pohodlné.

Redcord Pánevní popruh

Polstrovaný Redcord Pánevní popruh (Wide Sling) s neklouzavým povrchem poskytuje pohodlnou a bezpečnou podporu kyčlí, zad, hrudníku, nohou a stehen v průběhu závěsného cvičení.

Redcord Krční popruh

Redcord Krční popruh je vytvořen pro podporu krku při léčbě i cvičení. Může být použit s pevnými i elastickými lany.

Lano pevné červené, 30 cm - pár

Redcord lano pevné červené, 30 cm má na jedné straně háček pro přímé připojení popruhů, na druhé straně zásek k připojení na jiné pevné lano. Může být použito například s Redcord Workstation/Trainer/Axis, což umožní využití více popruhů na jednom závěsném bodě.

Lano červené, 60 cm - pár

Redcord lano pevné červené, 60 cm má na jedné straně háček pro přímé připojení popruhů, na druhé straně zásek k připojení na jiné pevné lano. Může být použito například s Redcord Workstation/Trainer/Axis, což umožní využití více popruhů na jednom závěsném bodě.

Lano pevné 5 m

Redcord Lano Pevné 5 m je kompatibilní a snadno použitelné s Redcord Workstation / Trainer/ AXIS. Na jedné straně má háček pro připojení popruhu, další (pevná či elastická) lana a popruhy se připojují pomocí záseků lan.

Lano elastické červené, 30 cm - pár

Redcord elastické lano (červené = vysoký odpor) má na jedné straně háček pomocí, kterého je možné spojit lano s popruhy a úchyty. Na druhé straně je zásek pro spojení s ostatními lany.

Lano elastické červené, 60 cm - pár

Redcord Elastické Lano (červené = vysoký odpor) má na jedné straně háček pomocí, kterého je možné spojit lano s popruhy a úchyty. Na druhé straně je tzv. vazák pro spojení s ostatními lany.

Lano elastické červené, 30 cm - pár

Redcord elastické lano (černé = nižší odpor) má na jedné straně háček pomocí, kterého je možné spojit lano s popruhy a úchyty. Na druhé straně je zásek pro spojení s ostatními lany.

Lano elastické červené, 60 cm - pár

Redcord elastické lano (černé = nižší odpor) má na jedné straně háček pomocí, kterého je možné spojit lano s popruhy a úchyty. Na druhé straně je zásek pro spojení s ostatními lany.

Redcord Axis

Redcord AXIS umožňuje cvičení rotačních komponent pohybu při závěsném cvičení - otevírá potenciál pro širokou škálu nových funkčních cvičení, jejich progresí a variací.

Úchyt do dveří pro Redcord Mini

Redcord úchyt do dveří je určen jako doplněk k Redcord Mini, pomocí kterého můžete cvičit i bez ukotvení ve stropu. Úchyt do dveří Vám umožní upevnit Redcord Mini mezi dveře a futra, např. v hotelovém pokoji.

Redcord balanční čočka

Redcord balanční čočka je vzduchem naplněný "polštář", díky kterému si ztížíte jakýkoli cvik na Redcord Trainer, Mini nebo Redcord AXIS. Všechny cviky se tak stanou rázem mnohem více náročné.

Redcord Airex Balanční podložka modrá

Pěnová podložka, která má speciální, nepřilnavý povrch. Tato podložka je 60 mm vysoká a je určena pro balanční cvičení. Podložka je velice odolná, lehce omyvatelná a bez phtalátů a latexu.

Redcord cvičební podložka červená

Žíněnka Airex disponuje vysokou kvalitou materiálu, který neobsahuje phtaláty a latex.

Redcord cvičební válec

Redcord válec je vhodný pro tréninky, které jsou založené na postupných krocích. Poskytuje oporu pro kolena, zatímco ležíte na zádech.