fbpx

Vybavení pro jednotlivce

Vybavení Redcord pro jednotlivce je určeno pro všechny, kteří milují pohyb a jsou ideální volbou pro domácí cvičení či individuální trénink.

Redcord Home Gym

Vybavení Redcord je ideálním řešením pro domácí cvičení a individuální trénink!

 

  1. Veškeré vybavení potřebné pro cvičení celého  těla v pohodlí domova 
  2. Jednoduché nastavení se systémem Redcord Trainer s výsuvným mechanismem záseku ovládaným jednoduchým pohybem zápěstí 
  3. Provedení systému odolává každodenní  zátěži a opotřebení 

Tělocvična u vás doma Redcord Home Gym je řešení, které obsahuje vše potřebné pro kompletní trénink doma.

Redcord Trainer  –  partner pro cvičení na celý život

Se systémem Redcord Trainer můžete cvičit celé tělo pomocí  jednoho zařízení.  Jednoduchý mechanismus nastavení zaseknutím, umožňuje snadné nastavení výchozí pozice pro cvičení s pomocí váhy těla. Cvičení přizpůsobíte snadno vaší fyzické kondici, potřebám či ambicím díky nastavení výšky popruhů,délky páky, či vaší pozicí pod aparátem.  Můžete také zvýšit efektivitu cvičení pomocí rotačních pohybů v Redcord Axis.

Časová efektivita

Redcord závěsná cvičení aktivují více svalových skupin  najednou. To vede k vysoce výkonnému tréninku čase. Cvičení jsou účinná a užitečná pro každého, kdo by si rád zlepšil svou běžnou kondici. Tyto metody používají fyzioterapeuti, sportovní trenéři a sportovci celého světa jako rehabilitaci, funkční aktivitu, prevenci proti úrazům a pro zlepšení výkonu. 

Redcord Portable Gym

Redcord Portable Gym Vám zajistí maximální trénink kdekoliv se nacházíte. Obsahuje závěsné popruhy a doplňky, které napomůžou k efektivnímu cvičení celého těla.

Redcord Mini je pravděpodobně nejvšestranější řešení pro cvičení v labilním prostředí. Lze ho využít téměř kdekoliv, doma, na fotbalovém hřišti nebo na cestách. Redcord Mini lze upevnit na strop, přehodit  přes větev nebo připevnit do dveří pomocí úchytů. Teď už nemáte žádný důvod, proč na cestách necvičit. Vezměte si tělocvičnu s sebou do malé červené tašky! 

Redcord Mini

Redcord Mini je pravděpodobně nejvšestranější řešení pro cvičení v labilním prostředí. Lze ho využít téměř kdekoliv, doma, na fotbalovém hřišti nebo na cestách. Redcord Mini lze upevnit na strop, přehodit  přes větev nebo připevnit do dveří pomocí úchytů. Teď už nemáte žádný důvod, proč na cestách necvičit. Vezměte si tělocvičnu s sebou do malé červené tašky. Redcord Mini si můžete také zapůjčit v rámci balíčku Osobní cvičební plán s Redcord Mini.