fbpx

Vybavení

Redcord® je značka vybavení pro fyzioterapeuty a trenéry, je spojnicí mezi fitness, zdravotní péčí a sportovním výkonem. Překlenuje mezeru mezi výkonově orientovaným tréninkem a rehabilitací po zranění a je charakteristický svým uceleným přístupem. Jádrem konceptu jsou pečlivě navržená cvičení s použitím vlastní tělesné hmotnosti jako odporu.

Své výsledky přináší díky unikátní směsi aplikovaného vědeckého poznání (Neurac®), patentovaného zařízení a poradenství certifikovaných profesionálů. Veškeré vybavení, které dodáváme, také na přání klienta instalujeme.

Pokud máte zájem o poradenství nebo cenovou nabídku na dodávku včetně instalace, montáže a případných konstrukcí, kontaktujte naše obchodní oddělení a sjednejte návštěvu obchodníka či technika. Poradíme jaká konfigurace systému Redcord je optimální pro Vaše záměry, místo s plánovanou instalací zaměříme a poradíme s vhodným umístěním i technickým řešením.

V případě zájmu o systém Redcord® můžete také navštívit jednu z našich soukromých klinik v Hradci Králové nebo Praze a osobně se podívat, případně si i v praxi vyzkoušet, jak tento závěsný systém vypadá a jak se používá.

Řešení vždy přizpůsobíme Vašim potřebám a možnostem.